CZ / EN
Neděle 9. listopadu 2008
19:00
Emanuele Torquati (I)

Emanuele Torquati (I)

La Fabrika /Studio 1/

---

Emanuelle Torquati - klavír


Giacinto Scelsi:
Quattro Illustrazioni sulle metamorfosi di Visnú (1953)

Pascal Dusapin:
Etuda pro klavír č. 3 (2000)

Wolfgang Rihm:
Klavierstück Nr. 7
(1980)

Olivier Messiaen:
Le courlis cendré (1958)

Miroslav Srnka:
Ta větší (2006)

Michel van der Aa:
Just before (2000)

Jonathan Harvey:
Tombeau de Messiaen (1994)

Neděle 9. listopadu 2008
21:00
musikFabrik (D)

musikFabrik (D)

La Fabrika /Studio 1/

---

Karlheinz Stockhausen:
Hoffnung (2007)

Helmut Lachenmann:
Gran Torso (1971/76/88)

György Ligeti:
Trio (1982)

Pátek 21. listopadu 2008
19:00
Tomáš Ondrůšek (CZ)

Tomáš Ondrůšek (CZ)

La Fabrika /Studio 1/

---

Tomáš Ondrůšek – multipercussion

David Lang:
The Anvil Chorus (1991)

Helmut Lachenmann:
Interieur I
(1966)

Martin Smolka:
Zvonění (1989)

Georges Aperghis:
Graffitis
(1980)

Iannis Xenakis:
Rebonds
(1988)

Gérard Grisey:
Stèle* (1995)

* + Martin Hybner – bicí nástroje

Pátek 21. listopadu 2008
21:00
Smash Ensemble (E) + Clara Nováková

Smash Ensemble (E) + Clara Nováková

La Fabrika /Studio 1/

---

Clara Nováková - flétna


Octavio Lopéz:
Didactica (2008)

Tristan Murail:
Les ruines circulaires (2006)

Gérard Pesson:
La vita e come l’albero di Natale (1992)

José Manuel Lopéz Lopéz:
Dos Miradas (2004)

Gérard Pesson:
Non sapremo mai di questo mi (1991)

Manel Ribera:
Trio (2007)

José Luis Torá:
doppio lume s’addua (figure of grammar) (2007)

Beat Furrer:
Lied (1993)

Brian Ferneyhough:
Bone Alphabet (1991)

Salvatore Sciarrino:
Esplorazione del bianco II (1986)

Sobota 22. listopadu 2008
19:00
Fama Quartet (CZ)

Fama Quartet (CZ)

La Fabrika /Studio 1/

---

Mika Pelo:
Up, Down, Charm, Strange (2007)

Ondřej Adámek:
Rapid Eye Movements (2005)

Jiří Kadeřábek:
Hamoody Jauda (2008)

György Kurtág:
Hommage a Mihály András, op. 13 (1978)

Georg Friedrich Haas:
Smyčcový kvartet č. 5 (2007)

Sobota 22. listopadu 2008
21:00
Rohan de Saram (GB)

Rohan de Saram (GB)

La Fabrika /Studio 1/

---

Rohan de Saram – violoncello


Rolf Gehlhaar:
Solipse
(1973)

Salvatore Sciarrino:
Ai limiti della notte (1979)

Pavel Zemek:
The River – Sonáta pro violoncello č. 4 (2002)

Iannis Xenakis:
Kottos (1977)

Luciano Berio:
Sequenza XIV (2002)

Beat Furrer:
Solo (1999)

Zoltán Kodály:
Sonáta pro sólové violoncello op. 8 (1915)